DRACI - outdoorový oddíl
Pravidelné schůzky oddílu ukončeny. Pouze příležitostné víkendové akce! Hledají se nadšenci, kteří by kroužek opět vedli!


Outdoorový oddíl, který se zaměřuje na lezení, kolo, geocaching, orienťák.

Letos se budeme intenzivněji věnovat výuce, tak aby každý Drak uměl chodit a běhat podle mapy, uměl se zamotat do sedáku, jistit lanem a jezdit pořádně na kole. 

Pravidla hry pro školní rok 2014/2015Kontaktní osoby


Pravidlené schůzky jsou v pátek od 17:00, sraz podle aktuálního plánu. Změna času vyhrazena - když pojedeme třeba lézt, vyrazíme dříve...

Oddíl je otevřen všem, od batolat do důchodu. Bereme kluky i holky. U dětí do 6 let je lepší, když tam jsou i rodiče, ale záleží na individuální dohodě.

Při vstupu do oddílu je třeba vyplnit přihlášku a zaplatit poplatek 300 Kč na rok za osobu. Dále se platí 100 Kč členský příspěvek TJ Sokol, kvůli využívání sokolovny v případě nepříznivého počasí.

Info o akcích v přislušných záložkách na tomto webu a mailem (pokud nám ho nahlásíte). O páteční akci se dozvíte vždy nejpozději ve čtvrtek do 21:00.


Tomáš Janeček (777 977 987)
Tereza Špinarová, Vítek Špinar, Jan Kozák, Martin Havelka, Petr Poduška, Tomáš Homolka, Martin Dobeš, Lukáš Muller, Filip Filip, Jan Fiala

Přijďte mezi nás! DRACI

Přihláška do oddílu ke stažení ve spodní části stránky!
Přineste vyplněnou s sebou při první návštěvě!

HLEDAJÍ SE

1. Obětaví tatínkové a maminky se smyslem pro humor a s hravou fantazií!
Pokud máte chuť zapojit se do aktivit s místními dětmi (samozřejmě vlastní dítka vítána), kontaktujte jednoho z našich vedoucích!
Přijďte mezi nás a užijte si páteční odpoledne a příležitostné víkendové akce!

2. Novinář a fotograf. Akce, které děláme jsou zajímavé a fotogenické. Už nám ale moc nezbývají síly je zaznamenávat. Moc bychom přívítali, kdyby se tohoto úkolu někdo zhostil. Ozvěte se, máte-li zájem.