Klub MAKOVIČKY‎ > ‎Projekty‎ > ‎

Stavebnice - program MAKEDOVážení rodiče,

koncem června letošního roku se na českém trhu poprvé objeví australský fenomén, který po dětském světě způsobuje malou tvůrčí revoluci: fenomén MAKEDO (čti „mejkdō“).
MAKEDO je cenami ověšený program pro děti i dospělé, který probouzí kreativitu a učí nás hrát si ekologicky.

                       KREATIVITA - EKOLOGIE - FANTAZIE - HRA                         

- to jsou klíčová slova programu MAKEDO, které si získává srdce dětí na celém světě.

Tato sada dílků pro tvoření zázraků z věcí kolem nás:
* umí malé i velké věci,
* zabaví opravdu každého,
* zatáhne do hry celou rodinu,
* může se používat stále dokola,
* provokuje kreativitu a fantazii…

Méně plastových hraček na jedno použití a více MAKEDO!
Staňte se součástí nového trendu tvoření a hry.


Děti navštěvující Klub Makovičky budou první v české republice, kdo si tvůrčí proces MAKEDO osahá a vyzkouší! Děti za pomoci dospělých vytvoří první „české výtvory“, které se nafotí a s Vaším souhlasem použijí na letácích.

Rádi bychom, aby děti i dospělí viděli novou hodnotu ve věcech, které obvykle vyhazujeme. Chceme rozdmýchat jejich fantazii a otevřít oči vůči tvůrčím možnostem, které máme všude kolem sebe.


První výtvory nižborských dětí můžete vidět ve fotogalerii.Podle trendového časopisu Wired je MAKEDO nejlepší hračkou všech dob!

Kateřina Jonášová představila spolu Lindou Šimánkovou MAKEDO ve velmi oblíbeném a sledovaném pořadu Sama doma na ČT1 dne 6.9.2012. Jedná se o živě vysílaný kontaktní publicistický pořad poskytující především ženskému publiku zajímavý a inspirativní program, servis, zábavu i informace – a to vše živě s možností okamžité reakce diváků.TIP: Navštivte makedo.com.au - najdete zde videa, tipy a triky, jak Makedo používat. Kromě toho je zde umístěna galerie výtvorů lidí, kam i vy můžete nahrát své makedo-vychytávky. Nejlepší výrobky se objeví na inspiračních plakátech od Makedo.
Comments