YAMAHA - hudební školaHudební školy YAMAHA působí po celém světě a patří se svými 700.000 žáky a 20.000 učiteli k největším organizacím svého druhu. Vznikly v Japonsku v roce 1954, od roku 1967 fungují v Německu a od roku 1994 působí v České a Slovenské republice.

Zásada Hudební školy YAMAHA zní: "Není nehudebních lidí. Jsou jen nerozvinuté talenty!"

Více informací: www.yamahaskola.cz

Program První krůčky k hudbě vychází z předpokladu, že všechny děti spontánně reagují na zvuky, tóny a rytmus. Obsahem Prvních krůčků jsou jednoduché písně, vyprávění, hudebně pohybové a rytmické hry, poslech skladeb, hra na rytmické hudební nástroje (včetně doplňujících výtvarných a pracovních činností). Děti si zvykají na pobyt v kolektivu a učí se sociálním vztahům. Hravá forma všech činností a rozvoj přirozené zvědavosti jsou předpokladem pro úspěšné zvládnutí procesu učení v pozdějším věku.

Každá hodina rozvíjí určité téma ze života dětí, které odpovídá jejich věku a zkušenostem. Ke každému tématu je připravena odpovídající píseň, báseň a poslechová ukázka, takže společně s příběhem a rytmickou nebo pohybovou hrou tvoří hodina organický jednotný celek. Díky aktivní účasti jednoho z rodičů (prarodičů), využívání zajímavých učebních materiálů - moderních zpěvníků, CD s nahrávkami písní a poslechových skladeb, leporel a dalších progresivních pomůcek, je působení cílené a intenzivní.

Chcete vědět více?

začínáme opět 11.9.2018
Možnost 1. ukázkové lekce zdarma!
Lektor: Lenka Šocová
lenka@socova.cz
První krůčky k hudbě
Věk: 1,5 - 3,5 roky
Kdy: úterý 15:00-15:45
Kde: Klub Makovičky - tělocvična, Nižbor 258
Cena: 2160 Kč / 16 lekcí
+ leporelo vč. CD za 280 Kč (použitelné 1 rok).

Lekce jsou za přítomnosti rodiče, prarodiče, či jiného rodinného zástupce!

Objednání na kurz a více infromací ZDE

Výuka probíhá také pod vedením Lady Jakubové ve studiu KaLa Beroun.

Comments