Atletická připravkaVážení rodiče,

chci Vás požádat když budete mít čas, a budete vědět, že Vaše dítě chce nadále pokračovat s atletikou, abyste přihlášky (ne finance) zaslali v průběhu prázdnin, prostě čím dříve, tím lépe.  

PROČ?
- Koncem srpna máme dvě soustředění a s tím spojenou spoustu přípravy a stejně tak po ukončení soustředění je velká únava a když najednou přiletí pár set přihlášek, je velmi obtížné na to reagovat, vše zapsat do evidence, rozdělit skupiny, navrhnout další skupiny atd.  (je to práce pro několik lidí na několik desítek hodin)
- Poslední týden v srpnu musím na školách pevně potvrdit termíny hodin a občas je možnost rozjet zde ještě hodinu navíc, ale ideálně právě v tom srpnu, a jelikož budeme mít ta soustředění, nebudu úplně ideálně vše stíhat.
- Na dotazy chci ideálně odpovídat v klidu v průběhu prázdnin.
- Tělocvičny ve školách i sokolovny bývají celoročně časově nacpané k prasknutí a je velmi neseriozní, když bychom někde zamluvili hodiny a pak řekli v srpnu že ne. Týká se to zejména míst, kde rozšiřujeme počty hodin. (Chýně, Chyňava, Vysoký újezd, Rudná Praktická, Drahelčice, ZŠ Chrášťany, 4. ZŠ Kladno), takže vlastně na většině míst. :)

Velice Vám děkuji za pochopení.
S přáním hezkého dne
Mgr. Kadubec Martin

Pro více informací pište a volejte:


Kontakt: Mgr. Martin Kadubec
tel.: 736 211 743
Facebook: judo4fun

Kdy:
Kde: Sokolovna Nižbor
Věk: 6 - 14 let
Cena:Comments