YAMAHA - hudební škola

Od února 2014 lekce v Nižboru pro nedostatečný zájem zrušeny. Výuka probíhá pod vedením Lady Jakubové ve studiu KaLa Beroun.

Hudební školy YAMAHA působí po celém světě a patří se svými 700.000 žáky a 20.000 učiteli k největším organizacím svého druhu. Vznikly v Japonsku v roce 1954, od roku 1967 fungují v Německu a od roku 1994 působí v České a Slovenské republice.

Zásada Hudební školy YAMAHA zní: "Není nehudebních lidí. Jsou jen nerozvinuté talenty!"

Rodinné centrum Nižbor nabízí předškolní hudební programy:

Robátka
První krůčky k hudbě


Více informací: www.yamahaskola.cz

Program První krůčky k hudbě vychází z předpokladu, že všechny děti spontánně reagují na zvuky, tóny a rytmus. Obsahem Prvních krůčků jsou jednoduché písně, vyprávění, hudebně pohybové a rytmické hry, poslech skladeb, hra na rytmické hudební nástroje (včetně doplňujících výtvarných a pracovních činností). Děti si zvykají na pobyt v kolektivu a učí se sociálním vztahům. Hravá forma všech činností a rozvoj přirozené zvědavosti jsou předpokladem pro úspěšné zvládnutí procesu učení v pozdějším věku.

Každá hodina rozvíjí určité téma ze života dětí, které odpovídá jejich věku a zkušenostem. Ke každému tématu je připravena odpovídající píseň, báseň a poslechová ukázka, takže společně s příběhem a rytmickou nebo pohybovou hrou tvoří hodina organický jednotný celek. Díky aktivní účasti jednoho z rodičů (prarodičů), využívání zajímavých učebních materiálů - moderních zpěvníků, CD s nahrávkami písní a poslechových skladeb, leporel a dalších progresivních pomůcek, je působení cílené a intenzivní.

Chcete vědět více?

Pište a volejte:
Lektor: Lucie Pavlíčková
e-mail: luciepavlickova10@gmail.com
tel.: 733 132 263
První krůčky k hudbě
Věk: 18 m - 4 roky
Kdy:  upřesníme
Kde: Klub Makovičky - tělocvična, Nižbor 258
Cena: 2100 Kč / 16 lekcí (45 min)

Kdo ještě není členem školy Yamaha, platí se jednorázové zápisné 150 Kč a leporelo vč. CD 240 Kč (použitelné 2 roky). Lekce jsou za přítomnosti rodiče, prarodiče, či jiného rodinného zástupce! 

Comments