PRO DOSPĚLÉ‎ > ‎

Kurzy a workshopyWORKSHOP POSÍLENÍ IMUNITY A MÍCHÁNÍ BYLINNÝCH ČAJŮ
Počítačové kurzy Máma v kurzu.cz

Počítačové kurzy sady MS Office 2010 – Word, Excel a PowerPoint speciálně zaměřené na maminky.
Kdy: jaro 2013
Kde: budova 2. ZŠ Beroun

Více informací: Mgr. Jana Vlková, 777 079 118, info@mamavkurzu.cz
Rezervace nutné!

www.mamavkurzu.cz


Víkendová školení nejběžnějších kancelářských programů. Přijďte se naučit nebo si zopakovat MS Word, MS Excel a MS PowerPoint v nejnovější verzi MS Office 2010. Zaměřujeme se na maminky a tatínky, které brzy čeká návrat z rodičovské dovolené do pracovního procesu nebo si hledají nové zaměstnání a chtějí si osvěžit své znalosti. Vítáni jsou i další zájemci, včetně začátečníků. Nabízíme individuální přístup. Nejbližší kurz MS Word 16.2.2013.

Štastné a Asertivní...

Kdy: 17. prosince 2012
Čas: od 18.30 hodin
Kde: Klub Makovičky, Nižbor 258

Lektorka: Jitka Dobešová
Cena: 90 Kč  (pro členy RC)

Na kurz se hlaste předem na silvie.kozakova@seznam.cz

Mgr. Jitka Dobešová

Vystudovala Pedagogickou fakultu UK, obor angličtina-pedagogika. Svojí profesní kariéru odstartovala v jazykové škole Caledonian School, kde více než 7 let učila především obchodní angličtinu a češtinu pro cizince. Poté pracovala jako redaktorka a produkční pro vydavatelství Sanoma a Hachette-Fillipachi, kde získala zkušenost s prací s médii a PR.

Jako konzultantka se podílela na realizaci projektů a tréninků pro klienty jako eBanka, Alta, LČR, Carrier, Rabat a další, zaměřené zejména na time management, techniky řešení konfliktů, komunikační dovednosti, prezentační dovednosti a asertivitu. Své zkušenosti – jak pracovní tak rodičovské - zúročila při budování vzdělávacího centra pro matky na/po mateřské dovolené Via Mater v Dobřejovicích u Prahy. Filosofii celoživotního seberozvoje a vzdělávání aplikuje i na sobě – prošla sebezkušenostním psychoterapeutickým Gestalt výcvikem (dokončení 11/09), účastní se workshopů Alberta Pesso (PBSP terapie), jejím velkým koníčkem je zpívání a práce s hlasem. 


Malování "pravou" mozkovou hemisférou

Kdy: 25. - 26. února 2012
Čas: od 10.00 - 18.00 hodin
Kde: Pension Klamovka, Stradonice

Lektorka: Pavla Macháčková
Cena: 2.000 Kč / 2 dny
Sleva: 200 Kč pro maminky na MD a důchodce
Záloha: 500 Kč splatná ihned

Na kurz je potřeba se předem zaregistrovat na silvie.kozakova@seznam.cz (RC Nižbor).
Pro bližší informace volejte 724 583 331 (Pavla Macháčková, od 9:00 do 19:00) nebo pište na info@cary-mary.cz

Každý člověk se může naučit kreslit během pouhých dvou dnů. Vím, že se Vám to zdá neuvěřitelné, ale je to tak. Jediné, co k tomu potřebujete, jsou Vaše ruce, mozek a chuť zkusit něco nového. Říká se tomu kreslení "pravou" mozkovou hemisférou. Ke kreslení nepotřebujete žádný zvláštní talent, nebo nadání. Potřebujete jen vědět, jak na to. Kreslit totiž umí každý, kdo má ruce.

V pravé části našeho mozku jsou uloženy city, sny, fantazie a tvořivost. Pravá část mozku nezná žádná omezení - narozdíl od levé. Ta umí pracovat s prostorem, časem a logikou. Na dvoudenním kurzu se naučíte, jak pracovat s pravou i levou mozkovou hemisférou a již druhý den budete umět kreslit slavné osobnosti dle předlohy. 
Nejčastěji slyším větu: "No, možná naučíte kreslit každého, ale mě určitě ne". Ale mohu Vás ujistit, že ještě nikdo neodešel z kurzu, aniž by nebyl sám sebou nadšený. Ani nezáleží ani na tom, jestli je Vám 11 nebo 100 let. Záleží jen na Vás, zda máte chuť to zkusit a jediným důkazem pak budou pouze Vaše obrázky.

Vyrovnání obou mozkových hemisfér nepřináší jen úspěch v kreslení, ale zároveň se otevřou dveře do jiných tvůrčích oblastí uvnitř každého z nás. Změní se celkový pohled na sebe samé i naše okolí, což se projeví v osobním i pracovním životě.

Kurz probíhá dva dny od 10:00 do 18:00 hodin. V poledne máme přestávku na oběd. S sebou potřebujete pouze přezůvky, kopii dokladu o zaplacení zálohy a doplatek kurzovného... No a v neposlední řadě dobrou náladu :-)), atmosféra při kurzu bývá krásným zážitkem a odpočinkem zároveň.

Často se mě lidi ptají, co jim mohu nabídnout jako záruku, že se skutečně naučí kreslit. Chápu to. Jedinou zárukou a důkazem Vám bude Váš vlastní obrázek. Ještě se mi nestalo, že by někdo spokojený nebyl.... 

Pavla Macháčková

www.cary-mary.czHáčkované ozdoby

Kdy: 10. listopadu 2011
Čas: od 19.00 hodin
Kde: Klub Makovičky, Nižbor 258

Lektorka: Lucie Hocková
Cena: 30 Kč
S sebou: kdo má - háček + bílá příze (jinak zapůjčíme)

Na kurz se hlaste předem na silvie.kozakova@seznam.cz


A tady je pár výsledků :-)Comments